Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer

Goto down 
+3
jahelkič
|K!ll3r|
Chrzo3
7 posters

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer
Killer
Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Vote_lcap41%Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Combat18
Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Vote_lcap59%Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Vote_rcap
 59% [ 10 ]
Celkem hlasů : 17
 

AutorZpráva
Chrzo3
Admin
Admin
Chrzo3


Po?et p?ísp?vk? : 713
Join date : 30. 12. 07
Age : 30
Location : Nokia N73 Black + HaCk + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 7:28 pm

napiste strucne proc !!!!!


Naposledy upravil Chrzo3 dne Thu May 29, 2008 6:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://java-maniacs.forumczech.com
|K!ll3r|
Java-Maniac
Java-Maniac
|K!ll3r|


Po?et p?ísp?vk? : 446
Join date : 03. 01. 08
Location : Prostě Zabijáák ICQ : 228-090-711 --W810i--

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 7:31 pm

Combate dal jsem tebe aby to bylo fér doufám že uznáš za správné a dáš i ty mě... Smile
Návrat nahoru Goto down
jahelkič
Nováček
Nováček
jahelkič


Po?et p?ísp?vk? : 146
Join date : 16. 03. 08
Age : 31
Location : Nokia 5530 XM

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: re   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 7:43 pm

dal sem combata protore pise smisluplnejsi vety lepe se vyjadruje a dost na tohle forko prispiva svyma komentarema a vklada good veci Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.stahujsi.cz
Chrzo3
Admin
Admin
Chrzo3


Po?et p?ísp?vk? : 713
Join date : 30. 12. 07
Age : 30
Location : Nokia N73 Black + HaCk + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 7:47 pm

no ale killer byl taky dobry ale ted upustil ja sem dal combata !!!! jahelkic pod na ICQ
Návrat nahoru Goto down
https://java-maniacs.forumczech.com
combat18
Java-Maniac
Java-Maniac
combat18


Po?et p?ísp?vk? : 512
Join date : 02. 01. 08
Age : 36
Location : N6120c !! FW 6.01 Hack symbianu + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 8:27 pm

no tak idem postupne
zaujalo ma hnet to prve
citace :
Chcete aby byl moderator combata15 nebo Killer

ja som combat18 a nie 15 nehnevam sa super som sa pobavyl chybicka sa stane
idem dalej killer to je jasne ze hlasnem za teba ved mi nemam co riesit nech hlasuju ty co chcu a nie mi proti sebe ja som skor za priatelstvo na fore ako byt sa o hodnost
dalej som zvedavy ako to dopadne heh takze necham sa prekvapit.
Návrat nahoru Goto down
|K!ll3r|
Java-Maniac
Java-Maniac
|K!ll3r|


Po?et p?ísp?vk? : 446
Join date : 03. 01. 08
Location : Prostě Zabijáák ICQ : 228-090-711 --W810i--

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 8:43 pm

Je to nerozhodné ....

Ale když to nebudu tak se hněvat nebudu Smile
Návrat nahoru Goto down
M@rtinMGS
Nováček
Nováček



Po?et p?ísp?vk? : 75
Join date : 31. 12. 07

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyWed May 28, 2008 9:13 pm

Já bych dal Killera jako moderátora a zrušil bych jako moderátora teho powermakera bo už tu nechodí a je to namyšlený chuj.
Návrat nahoru Goto down
BUTT3RFLY
Java-Maniac
Java-Maniac
BUTT3RFLY


Po?et p?ísp?vk? : 553
Join date : 30. 12. 07
Location : Ostrava N5310

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: hmm   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyThu May 29, 2008 1:13 pm

Já bych neudělal moderátora ani jednoho v pohodě stačí jeden a dost řečí děti běžte ei hrát ale mami my máme chut na mléko lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.java-maniacs.forumczech.com
Chrzo3
Admin
Admin
Chrzo3


Po?et p?ísp?vk? : 713
Join date : 30. 12. 07
Age : 30
Location : Nokia N73 Black + HaCk + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyThu May 29, 2008 6:45 pm

BUTT3RFLY napsal:
Já bych neudělal moderátora ani jednoho v pohodě stačí jeden a dost řečí děti běžte ei hrát ale mami my máme chut na mléko lol!
hele buttere mne killer napsal ze ti si mu psal ze mu das hodnost moderator a ted nechces aby nebyl nebo co ja tomu nechapu ale hned prvni uzivatel mne zaujal combat18 pretoze jemu je jedno aku ma hodnost ale je vzdy aktivny ako ostatny !!! vsetci nahovoria ze budu aktivny ked budu mat hodnost neviem coho ale mne sa zda ze killerovi ide ibva o hodnost klebo je mu asi malo byt V.I.P !!! BERTE SI PRIKLAD OD COMBATA !!!
P.S. chystam urobit special miestnost kde budu najlepsie hry este skor ako budu tu na normal fore a bude tam vstup len osobam ktore si to zasluzia !!!! Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
https://java-maniacs.forumczech.com
|K!ll3r|
Java-Maniac
Java-Maniac
|K!ll3r|


Po?et p?ísp?vk? : 446
Join date : 03. 01. 08
Location : Prostě Zabijáák ICQ : 228-090-711 --W810i--

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyThu May 29, 2008 7:06 pm

To že se tu snaží normalní uživatel je úplně normální koukni na www.*CENSORED*.com ....
Tam se snaží každej.... ( Omg radši nic , je mi líto že si myslíte že mi jde jenom o hodnost)
EDIT by Chrzo3// hele pls my tu nepropagujeme jine stranky a je to muj nazor a mozna sem se spletl !! ja proti tobe nic nemmaaam ale mam takovej blbej pocit !! ?!?! Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
combat18
Java-Maniac
Java-Maniac
combat18


Po?et p?ísp?vk? : 512
Join date : 02. 01. 08
Age : 36
Location : N6120c !! FW 6.01 Hack symbianu + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyThu May 29, 2008 8:03 pm

no tak ako pozeram tak admini sa musia poraidne rozhodnut alebo dohodnut mne sa tu an forku paci lebo je to moja oblubena vec robis s mobilmi co sa tika javovania rpgogrami a tak dalej man to proste bavi takze asi tak troska smojich zalub ale vratme sa k veci hodnost moderatora no tak vam poviem som asi rexnuty na x forach ale toto je prve forko kde ma dali do hlasovania o moderatora co ma prekvapilo {som necakal} no ja tu asi nevyriesim nic proste sa dohodnite admini a pude po probleme admin ma slovo a co povie admin plati a hotovo net co riesit .
Návrat nahoru Goto down
|K!ll3r|
Java-Maniac
Java-Maniac
|K!ll3r|


Po?et p?ísp?vk? : 446
Join date : 03. 01. 08
Location : Prostě Zabijáák ICQ : 228-090-711 --W810i--

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyThu May 29, 2008 9:32 pm

Combat tento komentář bude mimo tebe sorry ....

: -- Hele chrzo vidíš co sem ti říkal on je na hodně forkách a hned mu tam nedaj hodnost moda... vidiš v tom je tenhle web poněkud vcelku zvláštní fakt oceňuju a obdivuju jak se combat snaží je to zatim nejaktivnější člen bez spec. hodnosti a toho se tu cení ale nemůžete za to dávat hned Něakou special hodnost... toto hlasování nemá smysl když stejinak admini rozhodnou jak chtěj

BTW: Combate myslim si že jsi tak na úrovni přispěvatele jako jsem byl já než mě odpojily net....
dostal jsem hodnost VIP i když jsem vůbec nečekal že něco takového dostanu...
jsem rád že jsem na tomhle fóru a taky mě baví pracovat s java hrama a aplikacema , my co máme mobil tak ho bereme jako cestovní PC můžeme tam hrát hry a jsme natěšeni na další vycházející hru ...

Prostě sem timhle chtěl říct že pokud tu hodnost moda dostanu nebo ne tak budu přispívat , ale pokud to dostane Combat tak sorry ale moje členství na tomhle fóru asi nebude mít význam Twisted Evil tim nechci vyhrožovat ( Nic proti tobě combate) ale prostě přijde mi to nefér.......

To byl můj názor, a myslim že nemá cenu ho měnit....... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

PEACE 4 EVER cheers
Návrat nahoru Goto down
BUTT3RFLY
Java-Maniac
Java-Maniac
BUTT3RFLY


Po?et p?ísp?vk? : 553
Join date : 30. 12. 07
Location : Ostrava N5310

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: hmm   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyFri May 30, 2008 2:50 pm

Rozhodovalo se o to kdo bude mod jstli Killer nebo Danny a vyhrál to Danny a skoro jediný tu přidává hry aktivněji takže není zatím ůvod první sem musíme nalákat lidi pak udělovat spec. hodnosti
Návrat nahoru Goto down
http://www.java-maniacs.forumczech.com
Kyte
Grafik
Grafik



Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 01. 01. 08

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyFri May 30, 2008 8:16 pm

no podle mě je tady adminu a modu až moc ( nic proti tobě Danny ) , klidně by stačili i jenom 2 admini bez moderatoru zatim.... nechapu co to je za forko když tady je 5 aktivnich uživatelu ( ne sebe mezi ně nepočitam protože je strašně málo času, a martinaMGS taky ne protože když napíše nějaký post tak to je naprosto o ničem, kdyby nebyl butteruv kamoš tak už ma ban, za nadávky apod. ) a z toho jen 2 mají normální hodnost, a ještě jednoho z nich chcete udělat modem, no nevim nevim.... chce to víc lidí a pak až moderatory, už ted je jich tu až moc, na 150 lidi...
Návrat nahoru Goto down
Chrzo3
Admin
Admin
Chrzo3


Po?et p?ísp?vk? : 713
Join date : 30. 12. 07
Age : 30
Location : Nokia N73 Black + HaCk + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptySat May 31, 2008 10:19 am

ale chapejte ako tu mame prilakat lidi ???? musime tu furt prispivat a byt nejaktivnejsi aby si to nekto ocenil !!! ale kdyz nekto nema hodnost tak jenom stahuje a vsechna prace konci vacsionou na modoch a nejakych dobrych uzivatloch(combat18,killer,...) a ked to tu neni aktualizovane tak si tu niekto len tak pide nieco stiahne a odide lenze my musime ludi prilakat !!! TOT MOJ NAZOR !!! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://java-maniacs.forumczech.com
Kyte
Grafik
Grafik



Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 01. 01. 08

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptySat May 31, 2008 2:28 pm

chrzo v tom připadě vytvořime novy banner Very Happy Kdo chce byt modem na foru??? registrujte se a přispivejte! Very Happy ne tak ja nevim, když někdo dostane dobrou hodnost tak toho nejdřiv naslibuje a pak se to zhoršuje zhoršuje a nakonec už nebude nic, tot muj nazor...
Návrat nahoru Goto down
combat18
Java-Maniac
Java-Maniac
combat18


Po?et p?ísp?vk? : 512
Join date : 02. 01. 08
Age : 36
Location : N6120c !! FW 6.01 Hack symbianu + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyTue Jun 03, 2008 10:13 pm

No neviem kde som to mal napisat ale asi sa to hodi sem urcite ste si vsimly co urobil killer do svojich postov vsetko dal delete a toto uplne teraz pohorsilo toto forko na uvodnej strane cize PORTAL to vyzera hrozne chcem poprosit modov alebo adminov nech to zmazu lebo sa na to neda pozerat

napisal som to sem lebo asi tu sa to hodi lebo vsetko to vzniklo kvoli tejto hodnosti moda takze vysliste moju prosbu a skuste stym nieco urobit velke dik.
Návrat nahoru Goto down
Chrzo3
Admin
Admin
Chrzo3


Po?et p?ísp?vk? : 713
Join date : 30. 12. 07
Age : 30
Location : Nokia N73 Black + HaCk + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyTue Jun 03, 2008 10:24 pm

combat18 napsal:
No neviem kde som to mal napisat ale asi sa to hodi sem urcite ste si vsimly co urobil killer do svojich postov vsetko dal delete a toto uplne teraz pohorsilo toto forko na uvodnej strane cize PORTAL to vyzera hrozne chcem poprosit modov alebo adminov nech to zmazu lebo sa na to neda pozerat

napisal som to sem lebo asi tu sa to hodi lebo vsetko to vzniklo kvoli tejto hodnosti moda takze vysliste moju prosbu a skuste stym nieco urobit velke dik.
sorrz ale nepochopil som co zmazal a kde !! hod link a ja to zmazem !!!
Návrat nahoru Goto down
https://java-maniacs.forumczech.com
combat18
Java-Maniac
Java-Maniac
combat18


Po?et p?ísp?vk? : 512
Join date : 02. 01. 08
Age : 36
Location : N6120c !! FW 6.01 Hack symbianu + N-Gage 2

Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer EmptyTue Jun 03, 2008 10:31 pm

Tak sa mrkni trebars na toto omg
kód:
http://java-maniacs.forumczech.com/java-hry-a-aplikace-176x220-f1/fats-the-pig-t1149.htm
No je toto nromalne a taktiez tie dalsie prispekvy pod tym urobil to iste.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer   Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chcete aby byl moderator combata18 nebo Killer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chcete tu sekci IPhone hry/programy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vítejte-
Přejdi na: